ПРАВИЛА для лікарів
користування сайтом stop-melanoma.net
1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1. Сайтhttps://stop-melanoma.net/

1.2. Адміністрація – Приватне підприємство «Інститут дерматокосметології доктора Богомолець» (код ЄДРПОУ 31407815).

1.3. Клієнт – фізична особа, що зареєструвалася на Сайті з метою отримання Консультації по наданій Заявці.

1.4. Лікар – фізична особа, що зареєструвалась на сайті, має освіту лікаря-дерматовенеролога, лікаря-онколога, лікаря-хірурга або лікаря загальної практики-сімейного лікаря і володіє достатніми знаннями, навичками і досвідом для консультування Клієнтів за їх Заявками.

1.5. Заявка – документ оформлений Клієнтом, що включає в себе сукупність відомостей, наданих Клієнтом, в тому числі фотографії, що передаються Лікарям зареєстрованим на Сайті.

1.6. Консультація – Набір рекомендацій від Лікарів що розглянули Заявку Клієнта оформлений у вигляді консультативного висновку.

1.7. Обліковий запис – унікальне ім'я користувача (логін) і пароль для авторизації Користувача на сайті.

1.8. Реєстрація – процедура заповнення Лікарем, необхідної для створення Облікового запису. При реєстрації Лікар вказує своє унікальне ім'я (логін) з числа доступних для реєстрації та пароль доступу. Подальша ідентифікація Користувача здійснюється на основі логіна і пароля

2. МЕТА

2.1. З метою поширення серед населення інформації про способи запобігання розвитку меланоми, Адміністрація надає можливість Лікарям взяти участь у проведені безкоштовних консультацій Клієнтів, наданні інформації про меланому, рак шкіри та способи їх раннього виявлення та профілактики.

3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН

3.1. Лікар зобов'язується:

3.1.1. Після реєстрації на Сайті надати Адміністрації документи, що підтверджують його кваліфікацію.

3.1.2. Надавати безоплатну Консультацію Заявок Клієнтів.

3.1.3. Своєчасно повідомляти Адміністрацію про будь-які зміни в Інформації про Лікаря.

3.1.4. Надавати достовірні дані. В разі виявлення невірних даних Адміністрація має право заблокувати обліковий запис Лікаря на Сайті.

3.1.5. Лікарю забороняється створювати декілька Облікових записів. При виявленні дублікатів такі Облікові записи будуть видалятися.

3.1.6. Не розголошувати персональні дані Клієнтів та будь-яких третіх осіб, що стали йому відомі при використанні Сайту або були надані Клієнтами.

3.1.7. Не використовувати без отримання письмової згоди від Адміністрації фото та відеоматеріали отримані при використанні Сайту.

3.2. Лікар має право відмовитись від Консультування Заявок Клієнтів в разі недостатності наданої Клієнтом інформації.

3.3. Лікар підтверджує, що зобов'язання, щодо конфіденційності персональних даних Клієнтів є чинними безстроково.

3.4. Адміністрація зобов'язана зберігати конфіденційність персональних даних наданих Лікарем.

3.5. Адміністрація має право:

3.5.1. Вимагати у Лікаря документальне підтвердження правдивості інформації, що внесена при реєстрації. Порядок надання та перелік необхідних документів вказується у відповідному зверненні Адміністрації до Лікаря. Адміністрація має право відмовити Лікарю у використанні сайту у разі ненадання необхідних документів, а також, якщо надані документи містять неправдиві дані.

3.5.2. Без попередження Лікаря вносити зміни у Сайт та ці Правила.

3.5.3. Обробляти будь-якими способами персональні дані Лікарів, а саме включати їх до баз даних, передавати та іншім третім особам, з метою систематизації, надіслання інформації рекламного та/або не рекламного характеру та/або будь-яких інших цілей, що не суперечать законодавству України.

3.5.4. Проводити маркетингові заходи, в тому числі, шляхом надсилання Лікарю на його електронну пошту та/або у вигляді sms-повідомлень.

3.5.5. Залучати до надання послуг відповідно до даних Правил будь-яких третіх осіб.

«СТОП-МЕЛАНОМА»
громадська організація
melanomaday@gmail.com
https://stop-melanoma.net


La Roche-Posay Ukraine
https://www.laroche-posay.ua

Eau Thermale Avène
https://eau-thermale-avene.com.ua


Made on
Tilda